Eko-Inspiracja 2014

eko

Kapituła konkursu „Eko-Inspiracji 2014” przyznała 3. miejsce naszemu Stowarzyszeniu za zrealizowany projekt ogrodu sensorycznego w kategorii partnerstwo.

Plebiscyt Eko-Inspiracja, organizowany przez redakcję miesięcznika „Ekologia i Rynek”, jest częścią programu edukacyjnego „Odpowiedzialnie z naturą”. Ideą programu są działania na rzecz edukacji ekologicznej oraz promocja idei zrównoważonego rozwoju. Plebiscyt ma na celu wskazanie i wyróżnienie firm oraz instytucji, które poprzez swoje działania promują godne naśladowania praktyki proekologiczne.
Tytuł „Eko-Inspiracji” naszemu Stowarzyszeniu organizatorzy tego plebiscytu przyznali już drugi rok z rzędu (czytaj o Eko-Inspiracji 2013 tutaj), ma on charakter uznaniowy i nie wiązał się z poniesieniem kosztów ze strony Stowarzyszenia.

3 lutego 2014 roku w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, odbyła się finałowa gala ogólnopolskiego plebiscytu „Eko-Inspiracja 2014”, organizowanego przez redakcję „Ekologia i Rynek”. Podczas uroczystości nagrodzono firmy, uczelnie i stowarzyszenia szczególnie zaangażowane na rzecz ochrony środowiska.

SKMBT_C20314120508360

 

Translate »